WhatsApp
KURUMSAL
Formal Alüminyum
Şirket Profili
Formal Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ortaklarının 42 yıllık tecrübesiyle 19 yıllık alüminyum profil üretim faaliyetlerine  2003 yılında Kayseri Organize Sanayi’ nde başlamıştır. İki kampüste 29.000 m²  si kapalı olmak üzere toplamda 41.000 m²   alanda faaliyet göstermektedir. Artan müşteri taleplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için yatırımlarına sürekli yenilerini ekleyen Formal, yıllık 28.800 Ton alüminyum profil üretim hacmi kazanmıştır.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan FORMAL, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, deneyimli teknik kadrosuyla, tasarım ve ürün geliştirme çalışmalarını gerçekleştirerek, kendi bünyesinde mevcut olan kalıphane ünitesinde özel profil kalıpları yapmaktadır.

Standart ebatlarda profiller sunmanın yanı sıra, özellikle sanayici müşterilerinin talep ve toleransları doğrultusunda, ürün şekillendirme proseslerini gerçekleştirerek (CNC Ortamında) mamül ve yarı mamül ürünler de sunar.

Ayrıca standart ve işlenmiş profillerin yüzeyleri için, kendi bünyesinde mevcut olan yıllık 3.050.000 m² kapasiteli Eloksal tesisi ve yıllık 2.000.000 m² kapasiteli Elektrostatik Toz Boya tesislerinde yüzey çözümleri de üretir.

Polisaj ve Satinaj ile alüminyum yüzeyde çeşitliliği yakalayan FORMAL, seri üretimde de doğrama, sürme, cephe profilleri ve solar sektörüne hizmet vermektedir.

Formal Alüminyum; 5 kıtada 38 ülkeye ihracat yaparak,
Dünya çapında sektör liderlerinin tedarikçisi olmayı başarıyla devam ettirmektedir. 

Tüm bu özellikleri ile FORMAL ALÜMİNYUM çözüm ortağınız olmaya hazır.

HABERLER
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Sosyal Medyada bizi takip edin...
Web Tasarım_Medyatör
1999 - 2022 © Copyright FORMAL ALÜMİNYUM