WhatsApp
TESİSLERİMİZ
Formal Alüminyum
Eloksal Kaplama Tesisi
FORMAL Alüminyum 60.000 Amper Eloksal ve 18.000 Amper Elektrolitik renkli eloksal tesisinde yıllık 3.050.000 m²  kapasiteli Eloksal ve Mat, Polisajlı (Parlak), Satinajlı (Krom Efektli) gibi özel uygulamaların yanı sıra Beyaz (Naturel), Bronz, Kahverengi ,Siyah renklerde ve istenilen kaplama kalınlığında Eloksal (Anodik Oksidasyon) yapabilmektedir. Banyo boylarının 7,5 metre olmasından dolayı 7 metreye kadar alüminyum profillerin eloksal kaplamaları yapılabilmektedir. Özellikle outdoor-indoor reklam ürünlerinde ve cephe profillerinde eksiz olarak kullanılacak ürünlerde eloksal banyolarının boyunun uzun olması müşterilerimize ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

Standart renklerimizin haricinde mevcut bulunan renk havuzlarımızda özel renk çalışmaları da yapılmaktadır.

Eloksal ünitemizde üretilen ürünler kullanım ömrü UV dayınımı, renk solmazlığı gibi özellikleri ile QUALANOD ve TS 4922 kalite gereksinimlerinin tamamı karşılanarak üretimlerimiz yapılmaktadır.

Eloksal Kaplama Tesisi; uluslararası geçerliliği olan QUALANOD kalite sertifikası ve TS 4922 kalite sertifikası ile parlak, mat, satineli eloksal yüzey işlemli ürün üremlerimiz yıllık 3.050.000 m² kapasite ile devam etmektedir. Yüzey işlemli ürünler proses esnasında leke ve kaplama kalınlığı testi, folyo yapışma testi ile kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca havuz kimyasal uygunluk değerleri laboratuvar ortamında testler ile kontrol edilmektedir. Spectrofotometre ve kaplama kalınlığı ölçüm cihazları ile kalite kontrolleri tamamlanan ürünlerimiz, yüzey korumalı paketlenerek teslim edilmektedir. 

HABERLER
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Sosyal Medyada bizi takip edin...
Web Tasarım_Medyatör
1999 - 2022 © Copyright FORMAL ALÜMİNYUM