TESİSLERİMİZ
Formal Alüminyum
Lojistik ve Paketleme

Formal Alüminyum, Paketleme tesisinde standart paketleme yöntemleri dışında firmamız Shrink, Folyo, Sarma, Streçleme ve Şerit Çekme makineleri ile çok çeşitli paketleme metotları sunmaktadır. Bu metotlar ile alüminyum profillerin görünür yüzeyleri korunmakta ve montaj kolaylığı sağlanmaktadır.

 

Ürünlerin yüzey özelliklerine, kullanılacakları alanlara ve saklama koşullarına göre tercih edilen veya müşterilerimizin mevcut olan talimatlarınca yapılan paketleme yöntemlerinde, üretilen profiller proses kontrol ekiplerimiz tarafından kontrol edildikten sonra paketleme ekibimizce özenle paketlenmektedir. Böylece bütün teslimat süreçlerinin sorunsuz yerine getirilebilmesi için tüm önlemler alınmaktadır.

 

%100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş lojistik birimimiz, gelişmiş lojistik ağı ile Türkiye ve Dünya üzerinde her noktaya, hızlı ve güvenli hizmet vermektedir. Şehir içi sevkiyatlarda kendi araçları ile, Yurt içi ve Yurt dışı sevkiyatlarda komple ve parsiyel olarak ürün gönderimi sağlanmaktadır.

 

Ayrıca yurt dışı numune ve malzeme uçak kargo sistemiyle en kısa sürede teslim edilmektedir.

 

Tüm sevkiyat işlemlerimiz e-devlet hizmetleri ile yapılmakta olup, yükleme akabinde ürünlerinizin çıkış saati ve sürücü bilgileri anlık olarak takip edilebilmektedir.

HABERLER
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Sosyal Medyada bizi takip edin...
Web Tasarım_Medyatör
1999 - 2024 © Copyright FORMAL ALÜMİNYUM